Hakkımızda

Movatek Teknoloji Çözümleri Olarak;

Firmamız; Telekomünikasyon sektöründe düzenleme ve denetleme yetkisi olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen Internet Servis Sağlayıcı, Altyapı İşletmeciliği lisansı ile yetkilendirilmiştir. STH LİSANS KODU 156


Gelecek teknoloji ile bugünden tanışmanız için çalışıyoruz;

Şahıs ve özellikle kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, en önemlisi güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma ve katma değerli hizmetler sunan firmamız; sunduğu bütün ürün ve hizmetleri, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübeye sahip olan Movatek Teknoloji Çözümleri Panelleri, bünyesindeki uzman ekip tarafından Ankara'da  tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.

Günümüzde şirketlerin etkin bir şekilde tanıtım yapması gerekmekte olduğu bilinci ile bir çok müşteri verisi farklı farklı mecralarda yer almakta, bunların tek bir merkezden yönetilmesi firmaların daha etkili kampanyalar yapmasını, kampanyalarını kitlelere değil bireylere göre özelleştirebilmesini ve müşterilerinin isteklerini daha doğru analiz etmesini sağlamak üzere çalışmalarını odaklamış; yazılım ve hizmetlerimizi kullanan firmaların müşterileri ile kurduğu iletişim bağını anlamak, analiz etmek ve müşteri ilişkilerinde kaliteli hizmetler sunmasına yardımcı olmak için bir çok çalışma yürütmekteyiz.

Bizlerle çalışmanın ayrıcalığını sizlerde yaşamalısınız. Memnun müşteri ve abonelerimiz arasında sizleri de görmek bizleri hem onurlandıracak hemde daha iyi hizmet verebilmemiz için bizleri teşvik edecektir.

Vizyonumuz
Kurumumuz'un amacı bir çok şirket ve kurumun saniyeler içerisinde göndermek istedikleri mesajları derleyip, sıkıntısız bir şekilde gönderme işlemini gerçekleştiriyor. Amacımız Türkiye'nin en kalitemizi, güvenilirliğimizi ve iş ahlakımızı sürdürebilmek, tüm kurumlar için en güvenilir ve sade şekilde sms gönderebilmektir.
Misyonumuz
2015 yılından itibaren bir çok kuruluş ve işletmenin tercih ettiği bir firma olduk. 5000+ den fazla müşteri 30 dan fazla bayi ile Türkiyenin önde gelen STH Lisanslı firması olduk. Bizimle çalışmayı seçen insanlara güven, uygun teklifler ve kolaylık sağladık.

TAKIMIMIZ

team

Gökhan Toprak

Müdür
team

Derya Toprak

Muhasebe
team

Münevver Yayla

Müşteri Temsilcisi
team

Emine Şahin

Müşteri Temsilcisi
team

İlim Deniz Toprak

Yazılımcı

Sms SİSTEMİMİZİ kendİ sms SİSTEMİNİZE entegre etmek İSTERSENİZ İŞTE Api DÖKÜMANIMIZ

İndirmek için bağlantıyı kullanın